ПИТОМНИК ДЕКОРАТИВНЫХ РАСТЕНИЙ

+38 098 107 21 21 

+38 098 107 77 77

info@osokor.com

Скачать полный прайс

 • Доставка по Украине

 • Мы дарим подарки

 • Обучение и семинары

 • Оплата в гривне

 • Скидки постоянным
  клиентам

 • Доверие клиентов

 • Контроль качества

 • Новинки

 • Надежность

Сосна обычная Бонсай "Ниваки"- Pinus Sylvestris "Niwaki"
 • Сосна обычная Бонсай "Ниваки"- Pinus Sylvestris "Niwaki"
 • Хвойные деревья
Яркий солнечный свет
Не требует частого поливания
Хорошо поддаётся стрижке
Зимостоек

Cтоимость и наличие растений уточняйте

15000 грн

  Нівакі – гість із країни висхідного сонця, що оселився на нашій землі.


Одним з найпоширеніших способів формування рослин в японських садах є спосіб «niwaki» ( «niwa» – сад, «ki» - дерево), тобто, з японської перекладається як «садове дерево». По Західним міркам, на сьогоднішній день, говорити про нівакі складно, це викликає неясність і плутанину, - його називають - "великий бонсай", "садовий бонсай", "рослина сформована під бонсай". Найбільш точно відповідає спробам більшості Європейських розсадників сформувати рослини віддалено подібні до традиційного японського нівакі - "пом-пом". В той час як під терміном «бонсай» («бон» – блюдо, «сай» - вирощений) розуміють «рослина вирощена на блюді», і це основна принципова різниця між ними. Різниця полягає в тому, що бонсай росте в ємкості з обмеженою кореневою системою, яку в процесі культивування постійно формують.
Відмінності нівакі від формування бонсай:
1.    У бонсай вкорочують, розрізають і розширюють стовбур біля основи, здирають кору, умертвляють і відбілюють тканини стовбура – чого у нівакі не роблять.
2.    Нівакі – рослина, у якої коренева система спеціально не формується, але раз в 2-3 роки рослини пересаджуються або підрізується коренева система згідно загальноприйнятим технологіям в розсадництва (в Європі це робиться  раз в 3-4 роки по причині того, що в Японії більш теплий і вологий клімат, тому рослини в 1,5-2 рази швидше ростуть).
3.    Надземну частину у бонсаї обрізають і вищипують, а нівакі, частіше всього, формують стрижкою (навіть у сосни).
4.    Бонсай фіксують м`яким дротом, а нівакі – бамбуком і спеціальними натуральними мотузками.
5.    У бонсай обов`язковими складовими є стиль (правило трикутника), вид, час, а у нівакі це не обов`язково.
6.    У бонсай гілки - «лікті», на відміну від нівакі, не мають рівних поверхонь (які формують для зменшення парусності).
Відмінності європейського нівакі від японського:
1.    Японське нівакі обрізають з раннього віку спеціальними меленькими ножицями, а в Європі, починаючи з 5-15 років, за допомогою пилки і секатора, а потім ножицями для стрижки або мотоножицями.
2.    Японське нівакі фіксують бамбуком і спеціальними натуральними мотузками, а в Європі синтетичними матеріалами та дротами.
3.    У японського нівакі, на відміну від європейського, не використовують скручування гілок для отримання швидкого ефекту.

Размер,см

Корневая система

Цена,грн

180-220

ком

15000

180-220

ком

20000

180-220

ком

25000